Cheb: Vánoční trhy nabídnou atraktivní doprovodný program

Jak se stalo již tradicí, Chebské vánoční trhy nabídnou také atraktivní doprovodný program. Těšit se můžete například na vystoupení Petry Janů, Báry Basikové, Ivana Hlase, Aleše Brichty, Andrey Tögel Kalivodové, Jitky Zelenkové nebo Martina Maxy.

james bond net concert

Soutěž výzdoby vánočních květináčů od chebských Základních škol
odkaz - https://www.facebook.com/mestocheb/posts/1907842292577927

Program Chebských vánočních trhů 2017


Představujeme Vám Chebské vánoční trhy 2017 (Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad, Cheb 25. 11. - 26. 12. 2017)

„prožijte kouzlo českých Vánoc..."

Otevírací doba prodejních stánků
od 11:00 do 20:00 hod. (do 21:00 hod. šenk u kluziště)

Otevírací doba ledové plochy (kluziště)
 
od 09:30 do 14:00 hod. - pro školy ve všední dny
od 14:00 do 21:00 hod. - pro veřejnost ve všední dny
od 09:30 do 21:00 hod. - pro veřejnost o víkendech
půjčovna bruslí - 50 Kč/ děti 30 Kč

Otevírací doba Ježíškovy dílny

od 08:30 do 13:00 hod. - pro školy ve všední dny
od 14:00 do 19:00 hod. - pro veřejnost ve všední dny
od 10:00 do 12:00 hod. a od 14:00 do 19:00 hod. - pro veřejnost o víkendech

V průběhu trhů bude zpřístupněna vyhlídka na náměstí z radniční věže

Flašinetář - od 15:00 do 19:00 hod.
Zvonkohra - v 17:00 hod.

25.11. sobota

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:10 hod.  Slavnostní zahájení vánočních trhů -
 * New * V horní části náměstí ozvučení a LED obrazovka
17:10 - 17:11 hod.  Rozsvícení vánočního stromku
17:15 - 17:35 hod.  Petra Janů
17:35 - 17:55 hod.  Diskotéka pro děti s Vánočním andělem na ledě
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

26.11. neděle

14:00 - 14:30 hod.  České vánoce s flašinetem
14:30 - 15:00 hod.  Andrea Tögel Kalivodová 
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení - Bartscha Blažková
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Andrea Tögel Kalivodová 
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

27.11. pondělí

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže na ledě nebo na pódiu 
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Soutěže na ledě nebo na pódiu
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

28.11. úterý

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  skupina Bád Boys
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  skupina Bád Boys
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

29.11. středa
- * New * Den chebských umělců
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  ZUŠ představuje svoje aktivity
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:30 - 17:55 hod.  ZUŠ představuje svoje aktivity
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

30.11. čtvrtek

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže na ledě nebo na pódiu
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Soutěže na ledě nebo na pódiu
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

1.12. pátek

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Kouzlení s flašinetem
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  České vánoce s flašinetem
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

2.12. sobota

14:00 - 14:30 hod.  Pěvecké vystoupení Kristiny Kůtkové z Chebu
14:30 - 15:00 hod.  Bára Basiková
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení - Bartscha Blažková
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Bára Basiková
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

3.12. neděle

14:00 - 14:30 hod.  Pěvecké vystoupení - Bartscha Blažková
14:30 - 15:00 hod.  Ivan Hlas Trio
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení Kristiny Kůtkové z Chebu
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Ivan Hlas Trio
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

4.12. pondělí

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  skupima Bád Boys
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  skupima Bád Boys
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

5.12. úterý

16:00 - 18:00 hod.  Čertovský rej
16:01 - 16:30 hod.  Soutěže na ledě s čerticí
16:30 – 17:00 hod.  Yvetta Blanarovičová 
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Pohádka - Čertovská, Chebské divadlo
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Yvetta Blanarovičová
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

6. 12. středa
- * New * Den chebských umělců
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  TS Magicsar Cheb 
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:30 - 17:55 hod.  Chebský chrámový sbor 
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

7.12. čtvrtek

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Kapela Liwid
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Kapela Liwid
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

8.12. pátek

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže na ledě nebo na pódiu
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Kouzlení s flašinetem
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

9.12. sobota

10:00 - 10:30 hod.  4.ZŠ Cheb – pěvecký kroužek
10:30 - 11:00 hod.  MŠ Bezručova – Pásmo vánočních písní a koled
11:00 - 11:30 hod.  MŠ 26. Dubna
11:30 - 12:00 hod.  3.ZŠ Cheb – pěvecký, recitační a taneční kroužek
13:00 - 13:30 hod.  SCHŠ
13:30 - 14:00 hod.  1.ZŠ Cheb – hudebně taneční kroužek
14:00 - 14:30 hod.  ZUŠ – dramatický kroužek
14:30 - 15:00 hod.  5.ZŠ Cheb – pěvecký sbor Koťata
15:00 - 15:30 hod.  Děti Ráje 
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  ZUŠ – Sedmikrásky a Kopratiny
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Děti Ráje
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

10.12. neděle

10:00 - 10:30 hod.  MŠ Do Zátiší
10:30 - 11:00 hod.  MŠ Komenské
11:00 - 11:30 hod.  6.ZŠ Cheb – Dramatický kroužek
11:30 - 12:00 hod.  2.ZŠ Cheb – Pěvecký sbor
13:00 - 13:30 hod.  ZŠ Cheb – Pěvecký sbor Flamengo
13:30 - 14:00 hod.  MŠ Osvobození
14:00 - 14:30 hod.  DDM Sova
14:30 - 15:00 hod.  MŠ Malé náměstí
15:00 - 15:30 hod.  Olga Lounová
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Pěvecké vystoupení - Bartscha Blažková
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Olga Lounová
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

11.12. pondělí

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Pěvecká třída Mgr. Štěpánky Steinové
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Soutěže na ledě nebo na pódiu
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

12.12. úterý

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže na ledě nebo na pódiu
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Brazilské bojové umění - Libre Capoeira Team
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

13.12. středa
* New * Den chebských umělců
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Trinity Show 
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Trinity Show 
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

14.12. čtvrtek

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže na ledě nebo na pódiu
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Soutěže na ledě nebo na pódiu
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

15.12. pátek

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Brazilské bojové umění - Libre Capoeira Team
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  České vánoce s flašinetem
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

16.12.sobota

14:00 - 14:30 hod.  Pěvecké vystoupení - Bartscha Blažková
14:30 - 15:00 hod.  Aleš Brichta trio
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  vystoupení -SK Kraso Cheb
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Aleš Brichta trio
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

17.12. neděle

14:00 - 14:30 hod.  Pěvecká třída Mgr. Štěpánky Steinové
14:30 - 15:00 hod.  Jitka Zelenková
16:30 - 17:00 hod.  HC Stadion Cheb
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  České vánoce s flašinetem
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Jitka Zelenková
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

18.12. pondělí

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže na ledě nebo na pódiu
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Soutěže na ledě nebo na pódiu
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

19.12. úterý

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže na ledě nebo na pódiu
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Brazilské bojové umění - Libre Capoeira Team
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

20. 12. středa
- * New * Den chebských umělců
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.   HC Stadion Cheb
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:30 - 17:55 hod.   HC Stadion Cheb
17:25 - 17:55 hod.  České Vánoce s Flašinetem
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný
 
21.12. čtvrtek

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Soutěže na ledě nebo na pódiu
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Soutěže na ledě nebo na pódiu
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

22.12. pátek

17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Vystoupení - SKK - Ostrov
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Kouzlení s flašinetem
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

23.12. sobota
14:00 - 14:30 hod.  České Vánoce s flašinetem
14:30 - 15:00 hod.  Vladimír Hron
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 - 17:20 hod.  Krasobruslařský klub Cheb
17:20 - 17:25 hod.  Vyhlášení nej. výrobků Ježíškovy dílny
17:25 - 17:55 hod.  Vladimír Hron
17:55 - 18:00 hod.  Ponocný

24.12. neděle

11:00 – 14:00 hod.  Prodejní stánky
11:00 – 23.00 hod.  Ledová plocha
22:00 – 23:00 hod.  Stánky s občerstvením
22:25 – 22:30 hod.  Ponocný
22:30 – 23:00 hod.  Štědrovečerní koledy na ledě

25.12. pondělí

14:00 – 14:30 hod.  Soutěže na ledě nebo na pódiu
14:30 – 15:00 hod.  Martin Maxa 
17:00 – 17:01 hod. Zvonkohra
17:01 – 17:25 hod. Soutěže na ledě nebo na pódiu
17:25 – 18:00 hod. Martin Maxa

26.12. úterý

14:00 – 14:30 hod.  diCaprio
14:30 – 15:00 hod.  Jakub Smolík
17:00 – 17:01 hod.  Zvonkohra
17:01 – 17:25 hod.  diCaprio
17:25 – 18:00 hod.  Jakub Smolík



Zdroj: město Cheb

loop jazz

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

loop jazz club
seo uniweb