Pivovar Pivní Skaut Cheb

+420 702 198 823 pivovar@pivniskaut.cz www.pivniskaut.cz
5 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Hotel Hvězda, nám. Krále Jiřího z Poděbrad (vchod ze Školní ulice) 4/19, Cheb 350 02

O PIVOVARU


Dokázali jsme najít nejlepší sládky a věříme lidem kolem nás. Bavíme se prací, zlepšujeme se. Naše pivo vznikalo od srdce, s chutí a poctivostí Skauta. Můžete si vybrat z 6 různých druhů od slabších až po silnější kousky. Zkrátka to nejlepší pro Vás i pro nás. Ten nejkvalitnější slad, nejvoňavější chmel a ty nejčistější pivní styly.

NAŠE PIVO

Věříme na klasické - tradiční české ležáky uvařené z českého sladu a českého chmele. Pokud chcete objevit kouzlo dalších pivních stylů, zkuste naše svrchně kvašená piva. IPA, Stout, Weizen. Otevře se Vám obzor těch nejpestřejších vůní a chutí. Možná stejně jako my najdete něco, co Vás nadchne a co si po prvním napití zamilujete.

PŘÍBĚH PIVNÍHO SKAUTA - SKAUT JE PRŮZKUMNÍK, BADATEL, STOPAŘ

Zkoumá, hledá, objevuje – stejně jako my. Hledáme ten nejkvalitnější slad, nejvoňavější chmel a ty nejčistější pivní styly. Dokázali jsme najít nejlepší sládky a věříme lidem kolem nás. Bavíme se prací, zlepšujeme se. Naše pivo vzniká od srdce, s chutí a poctivostí Skauta. Věříme na klasické - tradiční české ležáky uvařené z českého sladu a českého chmele. Těšíme se a jsme opravdu zvědaví, co na naše pivo řeknete. Jestli si myslíte, že v něčem můžeme přidat, něco vylepšit, řekněte nám to.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pivovar Pivní Skaut
Hotel Hvězda nám. Krále Jiřího z Poděbrad 4/19 (vchod ze Školní ulice), 350 02 Cheb

Tel.: +420 702 198 823
Instagram: @pivni_skaut
Facebook: Pivní Skaut

Komentáře & Hodnocení - Pivovar Pivní Skaut Cheb

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář