Garsia tour

+420 773 577 799 w@garsia-usa.com https://www.garsia-usa.com/cs/cz/
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • I.P.Pavlova 609/25, Karlovy vary 36001
Více na  REGIONZAPAD.CZ ...

Praha | Na Příkopě 969/33
Zajišťujeme komplexní finanční služby drobného, investičního a podniko ... vého bankovnictví. Nabízíme depozitní produkty, přímé bankovnictví, pojištění, investiční služby, produkty pro podnikovou klientelu a platební karty. Poskytujeme úvěry a hypotéky. Vedení běžného účtu. Zajišťujeme finanční plány.
Detail Přejít na web Hodnotit

Cheb 2 | náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 1/14

Nové Sedlo u Lokte | Masarykova 502
Město Nové Sedlo (něm. Neusattl) se nachází v okrese Sokolov, kraj Kar ... lovarský. Hraje významnou roli v průmyslu především tradiční sklářskou výrobou obalového skla v závodě O-I Manufacturing Czech Republic a dále porcelánkou Leander v Loučkách, známou výrobou jemného bílého a růžového porcelánu. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1397. Nejcennější kulturní památkou ve městě je kostel Nanebevstoupení Páně postavený v roce 1904 převážně ze dřeva. Ke dni 1. 1. 2016 zde žilo 2 565 obyvatel.
Detail Přejít na web Hodnotit

Cheb | Náměstí Krále Jiřího 504/44
Stand up vystoupení Košilatá one man show Honzy Vavřičky aneb Tohle vá ... m na kožním ani na gyndě neprozradí!
Detail Přejít na web Hodnotit

Skalna | Pod Hradem 81
Ubytování na hradě v regionu Karlovy Vary, Františkovy LázněCheb 2 | Evropská 1566/41
Sportovní centrum Trinity club Cheb je mnoho služeb v oblasti sportu a ... pohybu pod jednou střechou. S klienty pracujeme s rozvahou a reálně se snažíme pracovat s jejich cíli.
Detail Přejít na web Hodnotit

Garsia Tour je společnost, která poskytuje taxislužby, transfery a exkurze do celého světa, včetně České republiky. Stovky našich klientů úspěšně využily našich služeb a dávají pozitivní doporučení. Zarezervujte si taxi nebo převod ve městech České republiky, Prahy a Karlových Varů na tomto webu. Máme nejlepší ceny, dokonalý servis, profesionální a přátelský personál.

Cestování po České republice přináší vždy neuvěřitelné množství dojmů. Aby pozitivní emoce nebyly zastíněny, doporučujeme naplánovat si dovolenou předem. To platí také pro výběr vozidel. Pokud si předem objednáte taxi nebo transfer v České republice, dáte si příležitost nestarat se o nalezení auta po letu. S našimi klienty se setkáváme s cedulí a pohodlně je vezmeme na požadované místo!

Kromě přepravních služeb pomáháme našim klientům dozvědět se co nejvíce o České republice. To znamená, že organizujeme individuální i skupinové exkurze po nejzajímavějších místech, historických a kulturních zajímavostech.

 

Zavolejte nám na telefonu +420 773 477 799 Viber, Whatsapp, Telegram. Karlovy vary. Pošta w@garsia-usa.com

Komentáře & Hodnocení - Garsia tour

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Taxi Karlovy Vary  Mariánské Lázně
Mariánské Lázně jsou lázeňské město v České republice, které se dříve jmenovalo Marienbad. Město se

Foto: Karlovy vary meziměstské taxi
Každý z nás čelil potřebě cestování na dlouhé vzdálenosti. Co si však vybrat, protože veřejná doprav
netConcert