Recenze: Zasahovali jsme ve firmě REDIMAX

0

čištění topení, radiátory, instalatér plzeň, recenze


Úspěšně jsme zvládli instalatérské práce v plzeňské firmě.

Majitel firmy REDIMAX, pan Maxa, si nás našel na internetu a oslovil nás s prosbou, že potřebuje vyčistit topení. Celkem se jednalo o 8 radiátorů a 14 smyček podlahového topení. Po telefonu jsme se domluvili a do týdne jsme se dali do práce. Ta byla za 4 dny hotová. A jak výkon hodnotí pan Maxa?

"Neuvěřitelný. Ten pán neodejde, dokud vše není naprosto perfektní. Byl jsem potěšen přístupem a s celou prací jsem byl také velmi spokojený. Člověka potěší, že dneska ještě existují poctiví řemeslnící, kteří se oproti jiným snaží na maximum. Pan Kudík prováděl svou práci i v sobotu a neděli, aby práce byla hotova co nejrychleji a firma měla topení co nejdříve v pořádku. V další potřebě bych ho určitě doporučil dál."

Krom toho jsme na místě provedli celkovou diagnostiku a panu majiteli dali pár užitečných rad. "Pan Kudík mi doporučil ještě do budoucna, na jaké věci by bylo vhodné se zaměřit, protože budova už je stará 22 let. Byl jsem překvapen, pan instalatér se podíval a hned věděl, kde jsou ještě mezery, takže jsem se na jeho popud rozhodl pro rekonstrukci. Pak Kudík mi doporučil kontakty na další odborníky, kteří s rekonsturkcí pomohou. Plánujeme jí na konec topné sezóny."Potřebujete pomoc? Volejte instalatéra! Naše havarijní služba je vždy nonstop k dispozici.

Vyčistíme-potrubí.cz

Plzeňská 96, 332 14, Chotěšov
Telefon: +420 773 927 799
Web:
vycistime-potrubi.cz
E-mail: mariankudik79@seznam.cz
Facebook: 
Vycistimepotrubi

Autor: Marian Kudík Článek může obsahovat komerční sdělení.

Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář