Přírodní kosmetika pro ženy z kmenových buněk vinné révy

5

přírodní kosmetika, kosmetika online, kosmetika, anti age kosmetika, kosmetika z vinné révy


Kosmetika značky PERLAGE využívá proti vráskám a stárnutí pleti kmenové buňky vinné révy, které snižují výskyt kožních skvrn, chrání nás před oxidačním stresem a udržují životaschopnost našich buněk.

Přírodní kosmetika proti vráskám

Sháníte přírodní kosmetiku proti vráskám? Španělská kosmetika značky PERLAGE obsahuje účinné přírodní esence a proti vráskám a stárnutí pleti využívá kmenové buňky z vinné révy, které snižují výskyt kožních skvrn, chrání nás před oxidačním stresem a udržují životaschopnost našich buněk.

Pro výrobu přírodní kosmetiky z vinné révy je důležitá látka s názvem Resveratrol, která se nachází v hroznové slupce. Resveratrol má antioxidační vlastnosti a považuje se za jednu z nejúčinnějších molekul v boji proti stárnutí.

4 tipy na přírodní kosmetiku

  • Olej z vinné růže podporuje regeneraci jizev a zesvětluje kožní skvrny. Tento speciální přírodní olej z růže vinné se skládá z 75 % z oleje a z 25 % ze směsi meruněk a esencí. Oleje pleti přináší vyjímečný pocit hydratace a okamžitou výživu.

  • Arganový olej - vyživující, antioxidační a regenerační olej vhodný na pleť nebo jako vlasová maska. Složení: přírodní oleje = hroznový olej, meruňkový olej, kmenové buňky vinné révy a pomerančový květ. Arganový olej hydratuje a chrání pleť, vyhlazuje vrásky, podporuje tvorbu keratinu, vyživuje vlasy a lámavé nehty.

  • Pleťový vyživující krém s resveratrolem zmírňuje napětí pokožky způsobené sluncem a znečištěným prostředím. Hydratuje a vyživuje. Posiluje a zpevňuje pleť a zároveň vyhlazuje vrásky.

  • Denní krém Active cells (aktivní buňky z vinné révy) je bohatý na resveratrol a kmenové buňky vinné révy. Anti-age pleťový krém zabraňuje začervenání a kožním skvrnám, které vznikají vlivem slunečních paprsků. Hydratuje po celých 24 hodin.

Přírodní kosmetika Perlage je vhodná pro mastnou pleť, oční okolí, k projasnění pleti, na suchou pleť, na citlivou a nedokonalou pleť. Uživání přírodních kosmetických přípravků Perlage vám pomůže získat vitalitu, vitaminy a podpoří váš boj proti vráskám. Kosmetika má depigmentační, anticelulitidní, antiage a vyživující účinky. Nabízíme řadu pro domácí péči (čistící mléko, aktivní krém, pleťové tonikum, relaxační krém, sérum na oční okolí, kosmetiku proti vráskám) a speciální přírodní oleje (argánie, růže vinná, měsíček).

Chcete vědět více o kosmetice PERLAGE? Kontaktujte nás!

Telefon: +420 602 135 003
E-mail: info@perlage.cz
Facebook: https://www.facebook.com/perlagecr/
E-shop: www.perlage.cz


Autor: Kosmetika z vína Perlage Článek může obsahovat komerční sdělení.

Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář