Hotel Central připravil pro hosty Košilatou one man show

0

one man show, stand up show, košilatá one man show, zábava, vtipy, fóry na stojáka


V plzeňském hotelu Central se konala Košilatá one man show Honzy Vavřičky s podtitulem Tohle vám na gyndě ani na kožním nikdo neprozradí.

V plzeňském hotelu Central se konala Košilatá one man show Honzy Vavřičky s podtitulem Tohle vám na gyndě ani na kožním nikdo neprozradí. Šlo o komediální vystoupení tzv. na stojáka, při kterém bavič Honza vyprávěl košilaté vtipy a veselé erotické příběhy. 

Během show vystoupily také plzeňské herečky Tereza DanihlíkováRadana Jarošová.  

Radana Jarošová je rodačka z Mostu a divadelní herečka, která se věnuje herectví od čtrnácti let. Po přestěhování do Plzně za studiem se seznámila s Karlem Hájkem, jejím divadelním parťákem, se kterým vedli po dobu sedmi let experimentální divadelní soubor A BASTA! DeKA Plzeň. Ten je divákům známý svými improvizačními novinovými divadly a také divadlem v jazyce čojč, kterému rozumí Češi i Němci. 

Se souborem Jezírko nazkoušela Radana Město Slunce a Sluhu svou pánů. Radanu Jarošovou jste mohli vidět například v dokumentu Za barokem na kole nebo ve francouzském filmu Edmond. Aktuálně můžete Radanu vídat v divadle Dialog jako hlavní hrdinku v komedii Amy. Duo Radana a Karel nyní chystá překvapení. Zatím můžeme prozradit jen to, že tomu říkají KRexit a že se máte na co těšit!

Tereza Danihlíková je herečkou v divadle Dialog v Plzni od roku 2004, dále vystupuje v pořadu Smazané skeče režiséra Petra Smazala, účinkuje na dobových módních přehlídkách a také si zahrála epizodní roli ve filmu Edmond.

Ohlasy diváků na Košilatou one man show v Plzni

Zeptali jsme se ihned po představení diváků, jak se jim rozverné vystoupení líbilo. Paní Jana našemu online deníku REGIONPLZEN.CZ sdělila: "Pozvat si tohoto komika na jakoukoliv párty typu narozeniny, firemní večírek a podobně, to je rozhodně dobrá volba, protože s ním se zasměje skutečně každý. Díky za velmi příjemný večer."

Slečna Kateřina dodala: "Málo kdo mě dokáže rozesmát, jsem taková ledová královna, avšak při košilaté show jsem ze smíchu nevycházela. Doufám, že se ještě potkáme, za mě určitě palec nahoru."

Více o vystoupení: www.KosilataShow.cz


Autor: One man show Karlovy Vary Článek může obsahovat komerční sdělení.

Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
seo uniweb