Cavaterapie show PERLAGE v Plzni měla úžasnou atmosféru

Cavaterapie PERLAGE v Plzni měla úžasnou atmosféru

Dne 10. dubna se v Plzni konala Cavaterapie show spojená s prezentací antiage kosmetiky značky Perlage a ochutnávkou španělských delikates. Během zábavného večera proběhlo ještě stand up vystoupení Košilatá one man show.

Děkujeme všem dámám, které se dvojité show zúčastnily a vytvořily pohodovou a přátelskou atmosféru. Fotogalerii z akce naleznete na facebooku PERLAGE.

Máme radost, že počet našich fanoušků stále roste a že kosmetika z vinné révy má u českých žen (i mužů!) úspěch. Chcete se zúčastnit další zajímavé prezentace či cavaterapie show? Staňte se fanouškem kosmetiky Perlage na Facebooku!

POZOR!

Těm z vás, kteří nám prozradí svůj email, budeme zasílat pozvánky na speciální akce (prezentace nových produktů, show, ukázky pečujících procedur spojené s ochutnávkou delikates, apod).

Zpomalení předčasného stárnutí

Společnosti IR GROUP a PERLAGE se spojily, aby přinesly profesionálům v oblasti estetiky pokrokovou řadu kosmetiky, která se specializuje na zpomalení předčasného stárnutí a ochranu pleti před agresivními vlivy okolního prostředí. Díky využití biotechnologie jsou hlavní složkou kosmetiky Perlage kmenové buňky VINNÉ RÉVY, jedná se tedy o kosmetiku z hroznových jader.

S nápadem kosmetiky PERLAGE přišli dva velcí odborníci, kteří za sebou mají široké vědecké zázemí a velký růst v oblasti výzkumu a vývoje - Albert Sánchez, farmaceut s více než 30letou zkušeností ve zmiňované kosmetické oblasti výzkumu a vývoje; a Agustí Torrello, národní odborník v oblasti enologie a jeden z největších znalců vinné révy, jejího zpracování a vlastností vína.

Pomáháme zabraňovat odumírání buněk a tím zastavujeme stárnutí pokožky

Díky rostlinným kmenovým buňkám vinné révy předcházíme oxidaci, pomáháme zabraňovat odumírání buněk a tím zastavujeme stárnutí pokožky. Kmenové buňky se získávají ve chvíli slzení meristému, ve kterém se nacházejí všechny důležité složky rostliny, jsou kultivovány v laboratoři a poté přímo použity v našich kosmetických produktech.

Kosmetikou z hroznových jader bojujeme proti stárnutí kůže

  • Vlastnosti rostlinných kmenových buněk vinné révy: vysoká odolnost proti UV záření, která se vystavením UVA a UVB záření nesnižuje.
  • RESVERATROL. Polyfenol přítomný ve víně. Molekula s antioxidačními vlastnosti, která je považovaná za nejlepší molekulu v boji proti stárnutí. Vinná slupka je v současnosti považována za jednu z nejlepších ochran před UV paprsky.
  • Cytosol udržuje a zvyšuje schopnost regenerace kůže. Extrakcí kmenových buněk vinné révy a jejich přidáním do kosmetiky Perlage získáme všechny užitečné vlastnosti resveratrolu, vinné slupky a cytosolu a vytvoříme tak jedinečný produkt excelentní kvality s krátkodobými, střednědobými i dlouhodobými výsledky.
  • CAVA má velké antioxidační vlastnosti. Resveratrol a základní stopové prvky obsažené ve španělském šumivém víně odstraňují volné radikály, které vyvolávají oxidační stres a odumírání buněk, čímž zabraňuje tvorbě vrásek.

Kmenové buňky vinné révy - biotechnologická kosmetika z hroznových jader

  • OLEJ Z HROZNOVÝCH JADER. Olej z hroznových jader získáváme lisováním jadérek poté, co je vyextrahována šťáva. Olej je bohatý na nasycené, mononenasycené a polynenasycené mastné kyseliny, tedy základní prvky pro náš oběhový systém. Navíc jsou zdrojem vitamínů C a E a výborně hydratují pleť.
  • PRYSKYŘICE z magnolie obsahuje dvě významné protizánětlivé složky, a to magnolol a honokiol, které tlumí zánětlivé procesy. Studie dokazují, že díky ní dochází k úbytku vrásek a ke zpevnění a zpružnění pokožky.

Profesionální péče podle typu pleti

Kosmetika Perlage je vhodná pro mastnou pleť, oční okolí, k projasnění pleti, na suchou pleť, na citlivou a nedokonalou pleť. Uživání kosmetických přípravků Perlage vám pomůže získat vitalitu, vitaminy, kosmetika má depigmentační, anticelulitidní, antiage a vyživující účinky. Nabízí řadu pro domácí péči (čistící mléko, aktivní krém, pleťové tonikum, relaxační krém, sérum na oční okolí, kosmetiku proti vráskám) a speciální oleje (argánie, růže vinná, měsíček).

Kontakt: PERLAGE

Telefon: +420 602 135 003
E-mail: info@perlage.cz
Facebook: https://www.facebook.com/perlagecr/
E-shop: www.perlage.cz

Autor: Kosmetika z vína Perlage Článek může obsahovat komerční sdělení.

Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
weby uniweb