Práce Nabídka zaměstnání

zkušený projektový manažer

Institut lázeňství a balneologie, v. v. i. - 000

nábřeží Jana Palacha 932, Karlovy Vary

Rita Háseová
771 142 067

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 40 000,- Kč

Kontakt: Háseová Rita, tel.: 771 142 067, e-mail: haseova@i-lab.cz
minimálně 3 roky praxi v oblasti financování projektů z různých dotačních programů,
o prokazatelné zkušenosti s přípravou žádostí o poskytnutí dotace schválených projektů (v programech OP PIK, TA ČR, MPO, MŽP, mezinárodních programů či projektů nezbytných pro využití odčitatelné položky na výzkum a vývoj) a s administrací dotačních projektů,
o min. bakalářské vzdělání a zájem o další vzdělávání,
o jste proaktivní a umíte pracovat samostatně,
o analytické a organizační dovednosti,
o dobré komunikační a prezentační schopnosti,
o znalost MS Office je samozřejmostí (Word, Excel),
o znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
o trestní a morální bezúhonnost.
Před dalším zájemci budete ve výhodě, pokud:
o máte zkušenosti s přípravou či kontrolou výběrových řízení dle zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek
či dle pravidel jednotlivých operačních programů.
Vaše náplň práce
o koordinace přípravy projektové dokumentace ve všech fázích projektu, a to ve spolupráci s interním projektovým
týmem a s externími partnery.
o řízení projektu ve všech jeho fázích (plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení
a uzavření).
zázemí rozvíjející se veřejné výzkumné instituce,
o možnost dalšího profesního růstu,
o nástup možný ihned,
o 5 týdnů dovolené,
o příspěvek na stravování