Práce Nabídka zaměstnání

Stavební údržbáři budov - Karlovy Vary

Central Management Agency s.r.o. - 001

Karlovy Vary

Roman Dytrych
+420 603 946 312
  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 14 740,- Kč

Kontakt: Dytrych Roman, tel.: 603 946 312, e-mail: dytrych @cmagency.cz

Společnost v oblasti facility managementu hledá samostatného údržbáře pro správu nemovitostí.
Náplň práce: údržbářské práce elektro, stavebního, instalatérského, případně zámečnického charakteru, drobné opravy - voda, topení, plyn, průběžné prohlídky objektů, prevence problémů, koordinace prací.
Požadujeme: manuální zručnost, technické myšlení, zkušenost s údržbou nemovitostí, komunikativnost, řidičský průkaz sk. B, znalosti ruštiny a angličtiny
Své životopisy zasílejte na e-mail: dytrych@cmagency.cz
Budete postupně zváni na pohovor.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.