https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Tr%C5%A1nick%C3%A1+133%2C+Cheb&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.0889596;12.3946715;Tršnická 133/17, Cheb 350 02, Česko Vodohospodářští dělníci | Nabídka práce REGIONZAPAD.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Vodohospodářští dělníci

Jana Stránská
474636240

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 34 000,- Kč

Místo výkonu práce: Tršnická 17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). Nástup od 1.12.2021 nebo dohodou. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:
- údržba opevnění vodních toků, čištění vodních toků, vodohospodářských zařízení a objektů s nimi souvisejících (vysoký podíl ruční práce)
- trvalá práce na venkovních pracovištích
- obsluha jednoduchých strojních zařízení
- údržba břehových porostů (práce s chemickými prostředky)
- ruční a strojní sekání travnatých porostů
- vedení provozní dokumentace.

Požadujeme:
- vzdělání střední odborné s výučním listem, obor vodař, lesní hospodářství, zahradník, zemědělská výroba, případně strojírenství a stavebnictví
- dobrý fyzický i zdravotní stav
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup, schopnost sebevzdělávání
- základní znalost práce na PC
- ŘP výhodou.

Nabízíme:
- zajímavá práce ve stabilním podniku
- široká nabídka zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, možnost závodního stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na rekreaci, kulturu, sport apod.)
- motivující finanční ohodnocení
- možnost získání nových zkušeností.

Kontakt pro zájemce: v případě, že Vás nabídka volného pracovního místa zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný profesní životopis a motivační dopis pomocí odpovědního formuláře na webových stránkách podniku www.poh.cz (sekce Kariéra) nebo na e-mail: stranska@poh.cz, případně poštou na adresu: Povodí Ohře, s. p. oddělení personalistiky, Bezručova 4219,
430 03 Chomutov nejpozději do 15. 10. 2021; první kolo výběrového řízení bude realizováno vyhodnocením písemných dokumentů; vybraní uchazeči budou vyzváni k účasti ve druhém kole výběrového řízení, které se uskuteční formou osobních pohovorů; zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného uchazeče.