https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Nudvojovice+2114%2C+Turnov&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.5814756;15.1331091;Nudvojovice , Turnov 512 61, Česko VEDOUCÍ SKLADU | Nabídka práce REGIONZAPAD.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

VEDOUCÍ SKLADU

Stavebniny DEK a.s. Turnov

Nudvojovice 2114, Turnov

Detail firmy

Chlubnová
234 054 297

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 27 000,- až 27 000,- Kč

Pracovní náplň:
-Pracuje ve skladu
-Přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží
-Organizuje, řídí, kontroluje a odpovídá za chod skladu pobočky
-Odpovídá za inventarizaci stavu zásob skladu pobočky
-Komunikuje se zákazníky a ostatními odděleními společnosti
-Spolupracuje s dalšími složkami pobočky a společnosti

Požadujeme:
-SŠ vzdělání nebo vyučen
-Znalost práce na PC
-Zkušenost s vedením skladového hospodářství
-Schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu
-Průkaz a praxe na VZV výhodou
-Znalost stavebních materiálů velkou výhodou
-Komunikační a organizační schopnosti
-Prozákaznický přístup, loajalitu, ochotu a chuť pracovat

Nabízíme:
-Zaměstnání na HPP
-Jednosměnný režim, volné víkendy a svátky
-Příspěvek na stravování a další firemní benefity
-5 týdnů dovolené, 13. plat
-Odborné a technické zaškolení
-Možnost dalšího profesního růstu
-Zázemí silné, dynamicky se rozvíjející společnosti
-Nástup možný ihned

Pracoviště:
-Turnov

13. plat, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, MultiSport karta, proplácení přesčasů, sick days

kontakt:e-mailem