https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Rohelova+2596%2C+M%C4%9Bln%C3%ADk&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.3486455;14.4823104;Rohelova 2596, Mělník 276 01, Česko Účetní | Nabídka práce REGIONZAPAD.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Účetní

KONCEPT FAST s.r.o.- 03

Rohelova 2596, Mělník

Detail firmy

Eva Szilagyiová
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 24 000,- Kč

Požadujeme :
- úplně střední odborné vzdělání ekonomického směru s maturitou
- znalost podvojného účetnictví a praxe min. 2 roky
- znalost daňové problematiky
Náplň práce:
- vedení podvojného účetnictví pro bytová družstva a SVJ

Výhoda: znalost účetního programu POHODA.
Nástup: ihned nebo dle dohody.

Očekáváme spolehlivost, pečlivost, loajálnost, týmovou spolupráci, samostatnost a zodpovědný přístup, časovou flexibilitu.

Nabízíme: zaškolení, podpora kolegů, stabilitu firmy, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, možnost zaměstnání na dobu neurčitou, možnost práce na zkrácený úvazek

Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem