https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Nejdeck%C3%A1+183%2C+Rotava&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.2968676;12.5752555;Nejdecká 183, Rotava 358 01, Česko Technolog TPV | Nabídka práce REGIONZAPAD.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Technolog TPV

Dagmar Burešová
352 668 296
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 23 000,- až 30 000,- Kč

Burešová Dagmar,
E-mail: buresova@rotas-strojirny.cz
Tel: 352 668 296 Po - Pá 7:00 - 15:30

Náplň práce:
*tvorba technologických postupů
Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
* praxi na obdobné pozici ve výrobní strojírenské společnosti
* uživatelská znalost PC (MS Excel, Word)
* znalost metod pro stanovování norem spotřeby práce
* znalost cizího jazyka AJ nebo NJ výhodou

Zaměstnanecké výhody:
- závodní stravování

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.