https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Nejdeck%C3%A1+183%2C+Rotava&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.2968676;12.5752555;Nejdecká 183, Rotava 358 01, Česko Technický kontrolor, strojírenský technik kontrolor kvality | Nabídka práce REGIONZAPAD.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Technický kontrolor, strojírenský technik kontrolor kvality

Dana Dvořáková
352668296

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 28 000,- až 35 000,- Kč

Dvořáková Dana,
tel.: 352668296,
e-mail: kancelar.reditele@rotas-strojirny.cz

Náplň práce:
o Posuzování kvalitativní stránky dodávky zboží, výrobků ve výrobě
a dokončených výrobků
o Orientace ve výkresové technické dokumentaci
o Účast na vnitrofiremních poradách, školeních
o Administrativní práce
Požadujeme
o SŠ vzdělání, obor strojírenství
o Zodpovědnost, spolehlivost
o Schopnost pracovat samostatně, rychle a přesně
o Znalost AJ nebo NJ výhodou

Zaměstnanecké výhody:
závodní stravování