https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=M%C3%A1nesova+1770%2C+Sokolov&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1748667;12.6730334;Mánesova 1770, Sokolov 356 01, Česko Samostatná účetní | Nabídka práce REGIONZAPAD.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Samostatná účetní

LASTING SPORT s.r.o.

Mánesova 1770, Sokolov

Detail firmy

Marta Walterová
352628313,608270763
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 27 000,- Kč

Walterová Marta,
e-mail: m.walterova@lasting.eu
První kontakt: emailem

Požadujeme:
Znalost podvojného účetnictví
znalost účetního programu Pohoda
středoškolské vzdělání ekonomického směru

Náplň práce: junior účetní
-zpracování dodavatelských, odběratelských faktur, kontrola věcné a účetní správnosti
vedení evidence DHIM a HIM společnosti .Spolupracuje s hlavní účetní
-zpracování bankovních a pokladních výpisů, zajištění tisku účetních sestav ,archivace dokladů
-zajištění včasného a správného zaplacení odvodů FÚ, poplatků a daní
-měsíčně zpracovávat účetní závěrku hospodaření společnosti
-vykonávat další činnosti dle pokynů nadřízeného

Nabízíme: 5 týdnů dovolené ,stravenkový paušal