Práce Nabídka zaměstnání

SKLADNÍCI - Kontakt: e-mailem.

Julie Chlubnová
234054297

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 23 000,- až 25 000,- Kč

Pracovní náplň: Nakládka/vykládka kamiónů, kontrola materiálu, zda není poškozený/rozbitý, kontrola fyzického počtu materiálu, shoda s příjemkou, naskladnění do pozice, nakládání materiálu pomocí VZV zákazníkovi, v případě potřeby i ručně, pomocné práce na skladě, udržování čistoty. Požadujeme: SŠ vzdělání nebo vyučen, znalost stavebních materiálů a praxe ve skladové logistice velkou výhodou, schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu, chuť pracovat, proklientský přístup a komunikační schopnosti, výpis z rejstříku trestů, řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: zaměstnání na HPP, odpovídající platové ohodnocení, plné proplácení přesčasů, jednosměrný provoz, volné víkendy a svátky, po zapracování: prémie dle obratu + 13. plat, příspěvek na stravování a další benefity, 5 týdnů dovolené, možnost profesního růstu, zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK, firemní vzdělávání, společenské akce, MultiSport karta, sick days, nástup možný ihned. Kontakt: e-mailem.