https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Mari%C3%A1nsk%C3%A9+L%C3%A1zn%C4%9B&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.9739518;12.7033190; , Mariánské Lázně , Česko Ředitel/ka hotelů v Mariánských Lázních | Nabídka práce REGIONZAPAD.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Ředitel/ka hotelů v Mariánských Lázních

Petra Sokolovská
606 615 504

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 50 000,- až 50 000,- Kč

Místo výkonu práce: Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup dle dohody.

Do hotelů v Mariánských Lázních hledáme zkušeného/zkušenou profesionála/profesionálku s adekvátní předchozí praxí v celkovém vedení hotelového provozu a jasnou orientací na služby nejvyšší kvality. Hotel bude součástí expandujícího řetězce a orientace v lázeňské oblasti je vítána. Hostům jsou k dispozici prostorné apartmány, nadstandardní wellness zóna, možnost kvalitních lázeňských procedur a vše, co je očekáváno od relaxačního pobytu.

Náplň práce ředitele/ředitelky hotelu:
- zodpovědnost za provoz a hospodářské výsledky hotelu
- pozitivní reprezentace hotelu a rozvoj firemní kultury
- zodpovědnost vůči hospodaření hotelu a finančním prostředkům
- zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu
- rozdělování úkolů a následná kontrola jejich plnění
- plánování, organizování a implementace obchodních strategií
- personální řízení, koordinace a kontrola činností všech zaměstnanců
- komunikace s klíčovými zákazníky (B2B, B2C) a externími dodavateli
- motivace, koučink a hodnocení podřízených pracovníků
- podíl na propagaci a tvorbě marketingových kampaní hotelu.

Požadujeme:
- prokazatelné zkušenosti min. 5 let na manažerské pozici v oblasti Operations /F&B /Sales v hotelovém provozu, zkušenost s vedením hotelu zaměřeného na SPA provoz
- znalost anglického a ruského jazyka
- komplexní ekonomický přehled, orientace na trhu
- vysokoškolské vzdělání značnou výhodou
- rozhodnost a přirozená autorita
- zvládání zátěžových i stresových situací
- komunikační, organizační a argumentační dovednosti
- strategické i analytické myšlení s kritickým pohledem na detail
- výborné prezentační dovednosti
- reprezentativní vystupování a vzhled.

Nabízíme:
- velmi pěkné platové ohodnocení + zajímavé bonusy a prémie
- příjemné zázemí prosperujícího řetězce
- podílení se na dalším rozvoji zajímavého produktu
- možnost ubytování.

Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne v Mariánských Lázních.