Práce Nabídka zaměstnání

Prodavač/ka lahůdek

Miluše Kellerová
725 263 697
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 19 000,- Kč

Kontakt: Kellerová Mil,00 - 18,00 hod)uše, tel.: 725 263 697, e-mail: prace@novak-mu.cz ( 8,00 - 18,00 hod)
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Karlových Varech - Stará Role PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu, ul. Frimlova).

Náplň práce:
" Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
" Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu,
" Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
" Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
" Kontrola kvality a čerstosti zboží
" Dodržování hygienických zásad
" Dodržování pravidel HACCP
" Komunikace a obsluha zákazníků
" Obsluha pokladny

Požadavky na kvalifikaci:
" Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
" Praxi s prodejem zboží
" Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
" Zodpovědný přístup k práci
" Samostatnost
" Zdravotní průkaz
Nabízíme:
" Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu
" Práci ve stabilní české společnosti
" Zajímavé finanční ohodnocení
" Stravenkový paušál
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Slevové poukázky na nákup zboží
" Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
" Odměna za výročí narození
" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let