https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=P%C5%99%C3%AD%C4%8Dn%C3%AD+29%2C+Chomutov&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.4610818;13.4194509;Příční 29, Chomutov 430 01, Česko Přípravář/přípravářka kabelových tras | Nabídka práce REGIONZAPAD.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Přípravář/přípravářka kabelových tras

Jiří Čížek
733 726 864

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 35 000,- Kč

V případě zájmu zaslat životopis na prodej@ccinternet.cz, předmět emailu: Přípravář kabelových tras

Co bude Vaším úkolem:
" Příprava pro kabelové trasy (montáž lišt, vrtání skrze patra, instalace kabelových žlabů)
" Instalace chrániček pro optické kabely
" Montáž anténních držáků, umisťování rozvaděčů a další přípravné práce

Požadujeme od Vás:
" Pracovitost
" Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme Vám:
" Plat po zaškolení 35 000 Kč
" Odborné zaškolení
" Dlouhodobou spolupráci
" Možnost osobního rozvoje pomocí firemních Workshopů a školení
" Firemní telefon k soukromému využívání
" Připojení k internetu zdarma
" Firemní vozidlo s možností užití k soukromým účelům

Pracovní doba 8 - 17 hodin.