Práce Nabídka zaměstnání

Plánovač logistiky

Kateřina Schottová
359 577 151

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 28 000,- až 31 000,- Kč

Kontakt: Schottová Kateřina, tel.: 359 577 151, e-mail: katerina.schottova@autoelectric.com
Pracovní náplň:
o Plánování výroby dle požadavků zákazníka se zohledněním dlouhodobých kapacit.
o Vydávání zakázek.
o Tvorba týdenních plánů a přehledu kapacity.
o Úprava kmenových dat v SAPu.
o Logistická podpora výroby.
o Komunikace s ALK (zákaznická logistika).

Požadavky:
o SŠ vzdělání
o MS Office v uživatelské úrovni
o Znalost NJ nebo AJ na úrovni min. B1
o Odpovědnost, samostatnost a spolehlivost
o ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme
o Zázemí stabilní mezinárodní firmy
o Výdělek odpovídající pozici a výkonu
o Stravenkový paušál, týden dovolené navíc (+ jeden den navíc za každých 5 odpracovaných let), přítomnostní prémie, osobní ohodnocení, roční prémie, dárkové poukázky za odpracovaná léta, odměny za zlepšovací návrhy, příspěvek na dopravu, kulturní a společenské akce
o Možnost profesního růstu