https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Habartov&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1825705;12.5501639; , Habartov 357 09, Česko PLC programátor | Nabídka práce REGIONZAPAD.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

PLC programátor

Iva Tyrpáková
355 337 400, 352 350 234

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 40 000,- Kč

Tyrpáková Iva,
tel.: 355 337 400, 352 350 234 , 8:00 - 12:00 a 12:30 - 14:00
e-mail: info@ept.cz

Hlavní pracovní náplň:
" Programování automatických výrobních (osazovacích, zkušebních,..)zařízení
" Programování řízení servopohonů
" Tvorba poptávek v oblasti elektro a pneumatiky
" Spoluúčast na návrhu a realizaci technických optimalizací výrobních zařízení
Kvalifikační požadavky:
" SŠ vzdělání (technického směru, nejlépe elektro)
" zkušenosti s programováním PLC (Siemens, Beckhoff)
" zkušenost s programováním HMI výhodou PC znalosti: MS-Office, Step7, TwinCat

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, firemní jídelna, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu