https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Stehl%C3%ADkova+131%2C+Rokycany&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.7317526;13.5980883;Stehlíkova 131, Rokycany 337 01, Česko Obsluha čistírny odpadních vod | Nabídka práce REGIONZAPAD.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Obsluha čistírny odpadních vod

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 116,- Kč

Místo výkonu práce: Rokycany
Pracovní náplň: obsluha čistírny odpadních vod, obsluha vyhrazených technických zařízení, údržba zařízení čistírny odpadních vod, zpracování provozních dat na PC,
Požadujeme: min. základní vzdělání, manuální zručnost s fyzickými předpoklady pro práci ve ztížených hygienických podmínkách . Výpis z evidence rejstříku trestů
Nabízíme: platové ohodnocení od 116,- Kč/hod., příspěvek na stravování/stravenky; dovolená nad rámec Zákoníku práce - 30 dnů; vzdělávací kurzy; zdravotní preventivní péče, odměny při dovršení životního, pracovního výročí, měsíční prémie, 13. a 14. mzda
Kontakt pouze e-mailem: Louda Jiří, e-mail: Jiri.Louda@vosrok.cz