https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=P%C5%99%C3%AD%C4%8Dn%C3%AD+29%2C+Chomutov&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.4610651;13.4194496;Příční 29, Chomutov 430 01, Česko Obchodní zástupci | Nabídka práce REGIONZAPAD.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní zástupci

M. Graupner
733 726 864

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 38 000,- Kč

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis s průvodním dopisem na email: prodej@ccinternet.cz.

Místo výkonu práce - Příční č.p. 29, Chomutov 1

Společnost CC INTERNET s.r.o. zabývající se připojením k internetu hledá obchodního zástupce pro Chomutov.

Požadujeme:
Výbornou komunikaci, příjemné vystupování
Samostatnost, proaktivitu, orientace na cíl a výsledek
Spolehlivost, čestnost, zodpovědnost
Znalost práce na PC
Minimálně SŠ vzdělání
Řidičský průkaz sk.B

Náplň práce:
Jednání s firemními i koncovými zákazníky
Jednání se správci domů, bytovými družstvy a majiteli nemovitostí při výstavbě optických sítí
Monitoring trhu a vyhledávání nových možností
Sledování průběhu zakázek
Získávání nových zákazníků (žádné navolávání)

Nabízíme:
HPP
Nástup možný ihned
Jednosměnný provoz
Firemní automobil
notebook
telefon a internet
příspěvek na stravování