https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Pohrani%C4%8Dn%C3%AD+str%C3%A1%C5%BEe+365%2C+Svatava&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1924813;12.6180510;Pohraniční stráže 365, 357 03, Česko Obchodní manager ve strojírenství | Nabídka práce REGIONZAPAD.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní manager ve strojírenství

Svatavské strojírny s.r.o.

Pohraniční stráže 365, Svatava

Detail firmy

Pavlína Homolková
352 467 396, 725 354 188

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 50 000,- Kč

Homolková Pavlína Bc.,
Tel.: 352 467 396, 725 354 188,
E-mail: Homolkova@svssro.cz

Znáte pojem CNC, TIG nebo CAD? Máte obchod v krvi? Péče o firemní zákazníky Vám není cizí? Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Co bude Vaším úkolem:
o Key account management - péče o klíčové zákazníky
o Realizace plánované obchodní strategie
o Vyhledávání nových obchodních příležitostí a obchodních partnerů
o Samostatná tvorba obchodních analýz a vyhodnocování tržních podmínek
o Budování dlouhodobých vztahů a zprostředkování zakázek se stávajícími a potencionálními zákazníky
o Plánování obratu jednotlivých zákazníků
o Vytváření cenových nabídek

Potřebné kvalifikační a osobnostní předpoklady:
o VŠ / SŠ s maturitou (nejlépe strojírenského zaměření)
o NJ či AJ na komunikativní úrovni (pro obchodní jednání)
o Zkušenost s obchodem na tuzemském i zahraničním trhu (v oboru strojírenství)
o Znalost čtení výkresové dokumentace
o Znalost MS Office, Excel na pokročilé úrovni
o Řidičský průkaz sk. B
o Týmový hráč
o Orientace na výsledky
o Zodpovědnost
o Flexibilita

Zaměstnanecké výhody:
Co na oplátku nabízíme:
o Nadstandartní a motivující mzda + bonusy na základě uzavřených obchodů
o Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
o Notebook, mobilní telefon
o 5 týdnů dovolené
o Příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění
o Cafeterie
o Příspěvek na stravování
o Vzdělávací kurzy