Práce Nabídka zaměstnání

Lektor/ka preventivních aktivit pro Karlovarský kraj

Světlo Kadaň z.s. - 004

Klínovecká 998, Ostrov

Detail firmy

Petra Broumská
725 961 795
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 250,- Kč

Kontakt: Broumská Petra Bc. et Bc., tel.: 725 961 795, e-mail: vedouci.prevence.svetlozs@seznam.cz
NÁPLŇ PRÁCE:
o Odborná práce v třídních kolektivech na ZŠ i SŠ formou zážitkové pedagogiky, interaktivních her a dalších moderních metod výuky
o Komunikace s pedagogy škol, rodiči a s ostatními institucemi
o Realizace preventivních programů v dalších službách organizace (Nízkoprahová zařízení pro děti a mládež)
o Zpracování administrativy pojící se k daným aktivitám
o Účast na poradách, supervizích a vzdělávacích akcích

POŽADUJEME:
o Minimálně započaté studium VŠ/VOŠ v oborech: pedagogika, psychologie, sociální práce, adiktologie či příbuzných oborech zaměřených na práci s lidmi
o Čistý trestní rejstřík
o Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
o Zodpovědný a iniciativní přístup, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikační a prezentační dovednosti, ochotu se vzdělávat

Motivační dopis spolu s životopisem zasílejte e-mailem a do předmětu prosím uveďte Výběrové řízení - lektor PP
NABÍZÍME:
o Práci na DPP v mladém dynamickém kolektivu
o Odpovídající finanční ohodnocení dle tarifu - systém benefitů a odměn
o Možnost profesního růstu
o Časově flexibilní a kreativní práci
o Pravidelné vzdělávání, příležitost k seberozvoji

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.