Práce Nabídka zaměstnání

IT technik, konzultant technické podpory

ABX software s.r.o. - 001

Závodu míru 876, Karlovy Vary

Detail firmy

Martin Burle
724 003 505

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 30 000,- až 40 000,- Kč

Kontakt: Burle Martin, tel.: 724 003 505, e-mail: mburle@ab-x.cz
Požadavky: Zájem o počítače a IT, chuť se učit nové věci. Uvítáme jakékoli IT dovednosti (grafika, tvorba webů, databáze, programování apod.), kreativitu a chuť vyniknout.
Náplň práce: telefonická (hot-line) a písemná technická podpora uživatelů našeho software. Podle vašich schopností a zájmu se dále můžete účastnit i na programování a testování software, nebo provádět instalaci a školení v obsluze našich systémů přímo u zákazníků aj. Po zapracování možný postup na vedoucí pozici "Koordinátor technické podpory" s odpovídajícím nárůstem platu.

Postup pro zájemce: Pošlete životopis e-mailem, perspektivním zájemcům sami zavoláme z čísla 724003505. Prosíme nevolat bez předchozího zaslání životopisu, nechodit do firmy bez předchozí domluvy!