Práce Nabídka zaměstnání

Finanční manažer

Institut lázeňství a balneologie, v. v. i. - 000

nábřeží Jana Palacha 932, Karlovy Vary

Rita Háseová
771 142 067
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Kontakt: Háseová Rita, tel.: 771 142 067, e-mail: haseova@i-lab.cz
Min. 3 roky praxi v oblasti finančního řízení, SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonom. zaměření, analytické dovednosti, znalost MS Office (Word, Excel), znalost AJ na komunikativní úrovni, spolehlivost, důslednost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, dobré komunikační a prezentační schopnosti, trestní a morální bezúhonnost ( výhoda: zkušenost s realizací projektů, zkušenost s přípravou či kontrolou výběrového řízení dle zákona č. 134/2016 Sb. O zadávání veřejných zakázek
Náplň práce: stanovování finanční strategie, hospodářského plánu a finančního rozpočtu, práce s rozpočtem projektů, průběžné úpravy, sledování čerpání a finanční řízení jednotlivých projektů, sestavování finančních zpráv, komunikace a spolupráce s poskytovateli dotací, manažery projektů a členy realizačního týmu, kontrola plnění podmínek poskytovatele z hlediska finančního, příprava podkladů pro jednání s ostatními partnery projektu
Zázemí rozvíjející se veřejné výzkumné instituce, možnost profesního růstu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování,

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.