Práce Nabídka zaměstnání

Chovatel zvířat v Záchytném zařízení pro zvířata Městské policie Sokolov

  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Nástupní plat 16 800,- Kč

Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice "Chovatel zvířat v Záchytném zařízení pro zvířata Městské policie Sokolov".

Podání přihlášek:
Termín podání přihlášek: do 19. 11. 2021.
Náležitosti přihlášky: strukturovaný životopis, motivační dopis, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, rejstřík trestů ne starší 3 měsíců.
Předání přihlášek:
a) osobně na adrese Městská policie Sokolov, Rokycanova 1929 v zalepené obálce opatřené nápisem "Výběrové řízení - Chovatel zvířat v Záchytném zařízení pro zvířata Městské policie Sokolov ",
b) elektronicky na e-mailové adrese: pavla.tesarova@mp-sokolov.cz,
c) datovou schránkou na ID: 6xmbrxu,
Bližší informace k výběrovému řízení lze získat na telefonním čísle 725 714 701, e-mailem na adrese pavla.tesarova@mp-sokolov.cz, popřípadě osobně na služebně městské policie v Sokolově. A to pondělí až pátek v době od 07:00 do 15:00 hodin.

Náplň práce:
a) komplexní ošetřovatelská péče umístěných zvířat, zejména jejich krmení, úklid a dezinfikace kotců a ostatních prostor ZZ, včetně travnatých a ostatních ploch,
b) provádění dílčí úkonů spojených s evidencí zvířat a adopčních smluv,
c) prezentace záchytného zařízení, včetně aktualizace webového portálu "PESWEB".

Zákonné předpoklady pro přijetí uchazeče:
a) fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem s trvalým pobytem v České republice,
b) minimální věk 18 let,
c) způsobilost k právním úkonům,
d) bezúhonnost,
e) ovládání jednacího jazyka.

Další požadavky pro přijetí uchazeče:
a) časová a pracovní flexibilita, zodpovědnost, iniciativa a samostatnost,
b) řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič,
c) praxe v oblasti péče o zvířata výhodou,
d) v případě přijetí je zaměstnanec povinen absolvovat kurz pro odchyt zvířat bez pána, toulavých a opuštěných zvířat a zacházení s nimi, včetně péče o ně v útulcích pro zvířata, a pro sběr a neškodné odstraňování kadáverů zvířat v zájmovém chovu a úspěšně složit zkoušku.

Platové náležitosti:
a) do doby úspěšného absolvování kurzu zařazení ve 2. platové třídě,
b) po úspěšném vykonání zkoušky a získání odborné způsobilosti zařazení do 5. platové třídy,
c) osobní příplatek 1.500 až 5.000 Kč/měsíc dle dosažených pracovních výsledků,
f) příplatek za práci o víkendu a ve svátek,
h) příplatek za práci přesčas.

Benefity:
a) měsíční paušální příspěvek (sociální fond) 1.000 Kč,
b) měsíční příspěvek na stravování 65 Kč/pracovní den (cca 1.300 Kč/měs.),
c) možnost přidělení bytu města Sokolov.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.