https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Teplice&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.6406644;13.8244461; , Teplice 53288, Česko Administrativní pracovník / ce | Nabídka práce REGIONZAPAD.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Administrativní pracovník / ce

Martin Grapner
733 726 864
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

Co bude Vaším úkolem:
" Komunikace se stávajícími zákazníky, vyřizování požadavků
" Péče o pobočku a její vzhled (drobné úklidové práce)
" Styk s klienty, pokladní činnost při příjmu plateb za služby
Požadujeme od Vás:
" Slušný vzhled a vystupování
" Znalost práce s PC a internetem
Nabízíme Vám:
" Plat po zaškolení 30 000 Kč
" Odborné zaškolení
" Dlouhodobou spolupráci
" Možnost osobního rozvoje pomocí firemních Workshopů a školení
" Firemní připojení k internetu pro Vás domů
" Práci v mladém kolektivu
Svůj životopis s průvodním dopisem můžete zaslat na:
prodej@ccinternet.cz
Předmět zprávy: "Administrativní pracovnice - TEPLICE"
Poté budete přizváni k osobnímu pohovoru.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.