Hranice: Práce na rekonstrukci Ruské ulice vrcholí

0

hranice, ruská ulice, rekonstrukce, práce, stavbaři, dopravní situace, prosba, obyvatelé, shovívavost, silnice, uzavírka, frézování


Do začátku listopadu by měly být dokončeny veškeré hlavní práce v Ruské ulici. Stavbaři avizují, že složitá dopravní situace v okolí v příštích dnech vygraduje. Město proto prosí obyvatele o shovívavost.

Okolo 16. 10. 2019 začne frézování zbylé části asfaltového krytu a ihned poté budou probíhat práce na přípravě podkladu pod asfaltové souvrství a samotné asfaltování. V té době bude stavba potřebovat lokálně uzavřít ulici v celé šíři. V těchto dnech proto byla provizorně opravena spojnice v Saském údolí a město doporučuje, aby obyvatelé z Krásňan využívali tuto cestu. Dopravní inspektorát bohužel nepovolil celkovou uzavírku, a proto budou práce probíhat za provozu.

Se stavbaři je dohodnuto, že budou dbát na instalaci a aktuálnost dopravního značení. Pokud proto bude silnice zatarasena, nejezděte tam, pravděpodobně byste mohli poškodit nově budované souvrství,  silnice opravdu není průjezdná.

"Prosím obyvatele v ulici Nad Nádražím, aby skrze Ruskou ulici nejlépe do konce října vůbec nejezdili. Co se týče Krásného údolí a přilehlých lokalit, kde obyvatelé nemají jiný přístup, bude vždy otevřen buď výjezd z ulice Šumavská, nebo spojnice okolo K.T. Trans. Pokud byste měli jakýkoliv problém, neváhejte se na mě obrátit. V posledních dnech jsem byl informován o nevyhovujícím výjezdu právě z té spojnice, který stavbaři dodatečně upravili. Ale jak se stavba vyvíjí, může se stát, že nastanou další komplikace. Jsem přesvědčen, že na začátku listopadu budeme moct všichni bez problému projet celou Ruskou ulici," uvádí starosta města Daniel Mašlár.


Zdroj: město HraniceSouvisející

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář