Poděkování městu Chodov

0

chodov, poděkování, ifa, sbírka, klub, vojenská technika, historická technika


Byli jsme požádáni, zda bychom touto formou nepoděkovali městu Chodov za to, že Klub vojenské a historické techniky Západní Pobřeží získal od města do své sbírky veteránů vysloužilou IFU.

Poděkování
Na začátku prosince 2019 nás ve městě Chodov přivítal pan Ing. Jiří Kiss a pan František Turanský. Tito dva milí pánové nás provedli hasičskou základnou a prozradili nám pár zajímavých informací jak k historii města a sboru dobrovolných hasičů Chodov, tak i k historii automobilu IFA, která sloužila 18 let chodovskému hasičskému sboru. Nechyběla ani ukázka techniky, při které nás samozřejmě nejvíce zaujal zrenovovaný veterán Praga RN. Shodou náhod jsme byli i svědky opravdového výjezdu hasičské jednotky dobrovolných hasičů Chodov. 

Po prohlídce hasičské základny nám byl předán automobil IFA, který nám Město Chodov darovalo za podmínky, že automobil zůstane tak, jak je a nebude přebudován na nic jiného.

Rádi bychom touto cestou poděkovali Městu Chodov, Sboru dobrovolných hasičů Chodov, starostovi města panu Patriku Pizingerovi, panu Ing. Jiřímu Kissovi a panu Františku Turanskému za velmi štědrý příspěvek do naší sbírky veteránů. Moc si toho vážíme.

Za klub vojenské a historické techniky Západní Pobřeží Jana KaráskováO tom, že vysloužila IFA míří mezi veterány, jsme vás informovali zde.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář