Práce Nabídka zaměstnání

Bankovní poradce/kyně pro movitou klientelu, pobočka Varnsdorf

Komerční banka a.s.

Národní 3075, 407 47 Varnsdorf, Česko

Detail firmy

Lenka Papánková
neni
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Do našeho týmu bankovních poradců pobočky ve Varnsdorfu hledáme nového zaměstnance nebo zaměstnankyni.

Co vás čeká v prvních měsících?

* Absolvujete měsíční školení, kde se seznámíte sbankovními produkty, procesy, firemními aplikacemi a nástroji.

* Vprostřední školících poboček si osvojíte jednání sklienty, svou schopnost argumentace a efektivní poskytování informací klientům.

* Absolvujete specializované kurzy na nabídku investičních produktů a hypotečních úvěrů.

Co bude dál?

* Pro 500 klientů se stanete osobním bankovním poradcem

* Budete mít stanoven osobní plán prodejů bankovních produktů

* Během osobních jednání sklienty budete zjišťovat jejich potřeby a díky znalosti jejich finanční a osobní situace nabídnete nejvhodnější řešení jejich potřeb

* Budete usilovat o plnění obchodních cílů, které jsou ambiciózní, ale splnitelné

Co od Vás očekáváme?

* Profesionální a otevřenou komunikaci sklienty

* Schopnost skloubit zájem klienta se zájmem KB

* Alespoň základní orientaci vinvestičních produktech a hypotékách

* Profesionální a pro-klientský přístup za každých okolností

* Pozitivní přístup

Co Vám Komerční banka nabízí?

* Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění Banka roku 2016, Bankéř roku 2016 a TOP zaměstnavatel 2017

* Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu

* Práci vpřátelském, inspirativním a profesionálním prostředí

* Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti

* Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty (včetně hypoték), příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších vrámci Cafeterie

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.