BLEX , a.s.

353 403 305 licko@blex.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit

BLEX, a.s. - 000

Kontakt: Kovandová Barbora, e-mail: kovandova@blex.cz
spolehlivost,čistý trestní rejstřík
zkušenost s prodejem vítána
Prodej kuchyňských potřeb ve stánku - vánoční trhy

Karlovy Vary Před 7 měsíci 120,-

BLEX, a.s. - 001

Kontakt: Polanská Olga, tel.: 353 403 407, e-mail: polanska@fornax.cz
Měl/a by zvládnout prodejnu,správu eshopu,zásilkovnu,administrativní činnost

Abertamy Před rokem 20 000,-

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ
Kontakt: p. Křapáček František, tel.: 725 456 835 , e-mail: abertamy@blex.cz (7,00- 14,00 hod - provozovna)
Pracovní doba: 6:00 - 14:30
Požadujeme odbornou způsobilost podle vyhlášky 50/78 Sb.
Nabízíme 25 dnů dovolené,...

BLEX, a.s. - 003

Kontakt: Pöhlmann Rainer, tel.: 606 044 642, e-mail: pohlmann@blex.cz (7-14 h pracoviště)
Náplň práce: opravy lisovacích a tvářecích nástrojů (výroba kuchyňského zboží)
Místo výkonu práce HORNÍ BLATNÁ
Praxe vítána
Pracovní doba po - pá 6:...

Horní Blatná Před rokem 20 000,-

Kontakt: Pöhlmann Rainer, tel.: 606 044 642, e-mail: pohlmann@blex.cz
Ražení cedníků a dortových forem na lisovacích strojích
Pracovní doba po - pá 6:00 - 14:30 hod
Příspěvek na oběd, týden dovolené nad rámec ZP

Horní Blatná Před rokem 16 800,-