Sokolov: Ve vozidle měl větší množství drog

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání místního sedmatřicetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu.


Ve čtvrtek 15. dubna letošního roku v odpoledních hodinách policisté z obvodního oddělení Sokolov – město předepsaným způsobem zastavovali osobní automobil značky Audi. Řidič ovšem na jejich výzvy nereagoval a pokračoval ve své jízdě. Po několika stech metrech řidič nakonec zastavil na parkovišti před panelovými domy v Sokolově. Policisté sedmatřicetiletého muže na místě zadrželi. Následnou lustrací zjistili, že má platný zákaz řízení všech motorových vozidel, a to až do srpna roku 2022.

Při prohlídce osoby policisté u sedmatřicetiletého muže nalezli několik průhledných sáčků s bílou krystalickou látkou. Ve vozidle navíc uviděli plastovou krabičku s průhledným sáčkem, ve kterém se nacházel větší počet zelených tabletek. Z těchto důvodů si policisté na místo vyžádali psovoda, kriminalistického technika a kriminalisty. Zadržený sedmatřicetiletý muž následně policistům vydal několik různých krabiček s tabletami zelené barvy, několik krabiček s rostlinnou sušinou a igelitové přepravky s bílou krystalickou látkou a zeleným práškem.

Odbornou expertízou bylo později zjištěno, že sedmatřicetiletý muž měl u sebe v době zadržení téměř 90 tablet extáze a několik desítek gramů pervitinu, marihuany a kokainu.

V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

nprap. Jakub Kopřiva

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
weby uniweb