Účastníci olympiády dětí a mládeže si užijí bohatý doprovodný program

Sauna, bruslení, hvězdárna nebo třeba kino. To je jen výběr aktivit, kterými si akreditovaní účastníci olympiády dětí a mládeže mohou zpestřit svou lednovou návštěvu Karlovarského kraje. Organizátoři ve spolupráci s partnery připravili pro mládežnické olympioniky bohatý mimozávodní program. K čerpání všech výhod je potřeba předložit platnou akreditační kartu.

zprávy uniweb weby

Nejširší nabídka aktivit účastníky olympiády dětí a mládeže čeká pochopitelně v centru olympijského dění v Karlových Varech. V první řadě jsou to akce pořádané v olympijském domě - Thermalu. V západočeské metropoli mohou zájemci dále využít 50% slevu na vstup do dvou bazénů. Jeden je součástí areálu KV Areny, druhý se nachází v Alžbětiných lázních nedaleko olympijského domu. V budově lázní je možné využít také slevu do Caffé Sissi (10 %). Organizátoři mysleli i na ty, kteří si v průběhu týdenního sportování najdou chvíli i na studium. Městská knihovna, pobočka I. P. Pavlova 7, a Hvězdárna Františka Krejčího jim své služby nabídnou bezplatně. Výčet sportovně-kulturního vyžití v Karlových Varech doplňuje 25% sleva do Kina Drahomíra.

Mimozávodní program je připraven i pro účastníky ubytované v horských střediscích. Božídarské Apartmány Engadin poskytly služby svého wellness centra, 20. ledna pak budou hostit zábavný večer spojený s autogramiádou známého sportovce. Relaxovat je možné i v nedalekém Jáchymově, olympionikům se v pondělí 20. ledna odpoledne bezplatně otevře tamní Aquacentrum Agricola. Perfektní příležitostí k vypuštění závodní nervozity bude i bobovačka s Pojišťovnou 211, která se na Božím Daru uskuteční v pondělí a středu vždy od 14 hodin. Kulturní program pak ve středu obstará jáchymovský dům Radium, naplánováno je promítání filmu a koncert známého interpreta.

Zajímavý program nechybí ani v dalších partnerských městech. Mariánské Lázně, které se stanou centrem karatistů, pro účastníky připravily bezplatný vstup do bazénu a parku Boheminium, ve kterém si návštěvníci mohou prohlédnout dokonalé zmenšeniny nejvýznamnějších památek České republiky. Cheb dle programu olympiády dětí a mládeže hostí hokejovou skupinu B a následné zápasy o medaile a pro ledu nenasytné účastníky je připraven i bezplatný vstup na kluziště na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Zdarma je rovněž vstup do chebského plaveckého bazénu. Zpestření náročného sportovního zápolení pak nabídne i Dům Kultury v Ostrově, v úterý a středu zde mají sportovci a doprovod volný vstup na promítání filmů, vždy od 18 hodin.


Zdroj: Krajské listy Karlovarského kraje


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Kamiq restart 2

Hlavní zprávy

 

Kamiq restart 2
seo uniweb