Jak vybrat dětský suchý bazének s míčky

Byli jste s dětmi v hracím centru a stalo se Vám to samé, co spoustě maminek? Dítě si oblíbilo hrací bazén s míčky natolik, že jste ho z něj nemohla dostat ven? Nám se stalo to samé a tak jsem si řekla, že bych mohla dětem takový bazének sehnat do pokojíčku. Zjistila jsem ale, že to není zase tak jednoduché a proto se chci s Vámi podělit o několik rad, jak takový bazének vybírat.

zprávy uniweb weby

Malé bazénky smíčky vprovedení 2v1 ve spojení shrací dekou

Suché bazénky s míčky lze pořídit pro jak pro maličké děti prakticky již od narození, tak i pro větší děti, které už samostatně sedí, případně stojí (cca od 12 měsíců). Malé suché bazénky jsou často řešeny jako hrací deky s okraji, které je možno zvednout a vytvořit tak bazének s míčky + ohrádku pro malé děti. Tato možnost je výhodná, pokud kupujete hrací deku pro miminko- za minimální příplatek získáte deku a bazének vprovedení 2v1. Nevýhodou je, že dítě z takového bazénku rychle vyroste. Tyto provedení se shánějí hůře- já jsem narazila na pěkné například na bestmimi.cz a i-mimi.cz

U klasického většího suchého bazénku si dejte pozor na provedení

Pokud chcete klasický suchý bazén s míčky na hraní, pak jsou na trhu různé varianty. Určitě bych si dávala velký pozor na zpracování a materiál, ze kterého je bazén vyroben, protože jsem narazila i na čtvercové, nebo obdélníkové modely z tvrdého materiálu s rohy, o které by se dítě mohlo zranit. Určitě bych proto volila kulaté provedení buď z pevnější pěny, nebo nafukovací. Mě osobně se moc líbily suché dětské bazénky v nafukovacím provedení, na kterých je následně umístěný textilní potah na zip, který lze jednoduše odepnout a vyprat. Jako velkou výhodu vidím to, že je takový hrací bazének měkký a dítě se o něj tak nemůže zranit + fakt, že jej můžete vypustit a schovat na docela malém prostoru, což se hodí třeba vlétě, když mají děti venkovní aktivity a doma si moc nehrají, nebo když dítě odrůstá a už si vbazénku nehraje, ale Vy počítáte stím, že přijde další potomek, který později hrací bazének s míčky využije. Při nákupu se dívejte také na to, kolik je v bazénku míčků a jak vysoko bude sahat jejich hladina ať nezjistíte, že budete muset hodně peněz investovat ještě právě do nákupu míčků.

Autor: Marie Koňaříková Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 18.12.2019 07:44
0 +
 
Policie České republiky, KŘP Karlovarského kraje

Hlavní zprávy

 

Kamiq restart 2
seo uniweb