2000 – Cheb: Domácí prohráli v házené 16:24 (TV Západ)

V 10. kole házenkářské extraligy hostily hráčky Casina Estor Cheb družstvo TJ Kunovice. V minulém kole s tímto soupeřem vybojovaly v jeho domácím prostředí cenný bod. A tak před vlastními diváky Chebanky věřily ve vítězství. Znamenalo by posun z nelichotivé předposlední příčky v ligové tabulce.

Začátek zápasu ale předčil i ta nejpesimističtější očekávání. Domácí hráčky špatně bránily a v útoku nedokázaly proměnit ani ty nejvyloženější šance. S obrovským nasazením hrající družstvo Kunovic si tak brzy vytvořilo uklidňující náskok, který postupně narůstal až na poločasových 8:14.

Ani vstup do druhé půle se domácím nevyvedl a v 6. minutě prohrávali hrozivým devítibrankovým rozdílem 9:18. V následující desetiminutovce sice přišla pětibranková šňůra, ale ani ta na zvrat ve vývoji zápasu nestačila. Hráčky Kunovic totiž poté opět zpřesnily hru a zápas s přehledem dovedly do vítězného konce. Po závěrečném hvizdu svítil na tabuli výsledek 16:24.

Nejlepšími střelkyněmi v domácím dresu byly s pěti brankami Gabriela Bartusková a Michaela Wunschová.