Práce Nabídka zaměstnání

Vedoucí prodejno

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - 003

Západní 1807, Karlovy Vary

Detail firmy

Miluše Kellerová
725 263 697
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Kontakt: Kellerová Miluše, tel.: 725 263 697, e-mail: prace@novak-mu.cz
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v KARLOVÝCH VARECH - TUHNICE kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ/HO PRODEJNY (prodejna se nachází v budově Penny Marketu).

Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna a směna o víkendu.
Náplň práce:

" Plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady
" Odpovědnost za svěřenou prodejnu
" Vedení prodejny
" Objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu
" Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
" Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
" Kontrola kvality, čerstvosti zboží
" Dodržování hygienických zásad
" Dodržování pravidel HACCP
" Komunikace a obsluha zákazníků
" Přidělování pokladní hotovosti a její kontrola
" Zpracování drobného vydání
" Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
" Zpracování administrativních úkolů spojených s chodem prodejny
" Vedení, řízení, koučování a motivace svého týmu
" Nábor nových zaměstnanců, plánování a kontrola docházky, dodržování zákoníku práce
" Dodržování technologických postupů, receptur a daných pravidel

Požadujeme:
" Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
" Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou / odborné vyučení bez maturity
" Praxi na dané pozici a ve vedení lidí
" Základní znalost práce na PC
" Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
" Zodpovědný přístup k práci
" Samostatnost
" Loajalita
" Zdravotní průkaz
" Výpis z rejstříku trestů
Zaměstnanecké výhody4): Nabízíme:
" Práci ve stabilní české společnosti
" Zajímavé finanční ohodnocení
" Stravenkový paušál
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Slevové poukázky na nákup zboží
" Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
" Odměna za výročí narození
" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
" Multisport karta
" Zaškolení na prodejně
Nabízíme:

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.