Práce Nabídka zaměstnání

Specialista pokladního systému v organizacích

Country Grill ČR, s.r.o. - OO1

Jabloňová 441, Karlovy Vary

Detail firmy

Kateřina Marková
602 266 795
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 26 000,- Kč

Náplň práce: implementace interního pokladního systému vč. HW do provozu, školení zaměstnanců, servisní podpora uživatelům - telefonická i osobní na prodejních místech, konfigurace uživatelských práv, kontrola výstupů, uzávěrek a příprava podkladů pro účetní oddělení, reporting.

Nabízíme: zajímavou práci na částečný úvazek, prostředí malé "rodinné" firmy a přátelskou atmosféru

Úvazek: 30 hod. týdně

Mzda: 26 000,- Kč hrubého

Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, analytické schopnosti.