Práce Nabídka zaměstnání

Programátor webových aplikací v PHP

LITHIUM a.s. - 004

Táborská 375, Karlovy Vary

Detail firmy

Karin Milotová
702 012 901, 353 223 048

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 30 000,- až 45 000,- Kč

Kontakt: Milotová Karin, tel.: 702 012 901, 353 223 048, e-mail: milotova@lithium.cz
Do rozšiřujícího týmu hledáme programátory webových aplikací v PHP. Současný programátorský tým se skládá z pěti programátorů.
Náplň práce:
- vývoj dodavatelského portálu pro automotive (PHP 8.1, Symfony 6, Doctrine),
- psaní čistého kódu dle PSR (s použitím automatického formátování),
- občasná práce na dalších projektech v Symfony a Nette.
Požadujeme:
- zkušenost s programováním minimálně 2 roky,
- znalost PHP, SQL, JS, Git a ORM,
- výhodou znalost:
- frameworků Symfony a Nette,
- Doctrine.
Nabízíme:
- práci v mladém kolektivu s možností rychlého karierního růstu,
- vzdělávání v rámci interních workshopů,
- efektivní zpětnou vazbu pomocí code review,
- insight do procesů velkých společností,
- flexibilní pracovní dobu,
- možnost práce v naší vile v Karlových Varech, v kanceláři v Praze nebo remote práce s pravidelnými schůzkami.

Je možné se také podílet na našich dalších projektech. Např. řešíme business intelligence a machine learning v rámci industry 4.0, vyvíjíme také mobilní aplikace a další aplikace šité na míru.

Mezi benefity mimo jiné patří:
- finanční bonusy dle dosaženého výkonu,
- firemní notebook,
- sick days,
- možnost výhodného mobilního tarifu,
- možnost vzdálené práce z domova,