Práce Nabídka zaměstnání

Obsluha balicích stojů

M-pack s.r.o. - 000

Jabloňová 784, Karlovy Vary

Detail firmy

Miroslava Nová
353 540 961, 724 950 556

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 18 000,- Kč

Kontakt: Nová Miroslava, tel.: 353 540 961, 724 950 556, e-mail: nova@mpack.cz (8 - 15 hod)
Náplň práce: Obsluha balicích strojů, odebírání hotových výrobků a kompletace do druhotného obalu. Vizuální kontrola výrobků a vyhotovení požadované dokumentace k výrobkům dle interních předpisů.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědný přístup k práci. Vhodné pro ženy.
Strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a dovednostech zasílejte na emailovou adresu
nova@mpack.cz nebo volejte 353 540 961, 724 950 556 paní Nová.
Vzhledem k epidemiologické situaci zatím bez osobní schůzky.