Práce Nabídka zaměstnání

Manažer klíčových zákazníků pro evropský trh

Veronika Válek-Víchová
773 787 818
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 25 000,- Kč

Kontakt: Válek-Víchová Veronika, tel.: 773 787 818, e-mail: mzdy@olympic-palace.cz
Popis pracovní pozice: Vaší hlavní činností bude práce se stávajícími a získávání nových business zákazníků společnosti na evropském trhu, vyjednávání podmínek a řešení.

Nabízíme: zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, možnost stravování, možnost proškolování
Požadujeme: vynikající komunikační a prezentační dovednosti, orientaci v segmentu léčebně rehabilitačních služeb a evropských zdravotních pojišťoven, organizační schopnosti a bezproblémové využívání moderních IT technologií (Teams, Azure, OneDrive etc.)

Další požadavky:
minimálně ukončené vysokoškolské vzdělání na úrovni bakalář (titul Bc.)
pokročilá znalost AJ a RJ slovem i písmem
řidičský průkaz skupiny B
stravování po 3 měsících zdarma, příplatky So, Ne, Svátky, prémie dle výkonu

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.