Práce Nabídka zaměstnání

Hlavní účetní

Věra Roubínková
353300401

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 35 000,- až 40 000,- Kč

Kontakt: Věra Roubínková, e-mail: v.roubinkova@hollandia.cz
Náplň práce: odpovědnost za komletní účetní agendu, metodické vedení kolegyň, měsíční a roční účetní uzávěrky, revize a příprava dat pro reporty, příprava podkladů pro auditory a daňové poradce (pro DPPO), evidence a účtování majetku, spolupráce s ekonomem společnosti.
Požadavky na pozici: vzdělání ekonomického směru, velmi dobrá zkušenost podvojného účetnictví a daňové problematiky (DPH, silničná daň, DPPO), víceletá zkušenost v oboru podmínkou, pokročilá znalost práce v MS Excel, samostatnost a zodpověný přístup, smysl pro týmovou práci, ochota učit se nové věci a přijímt každodenní výzvy, znalost mzdové problematiky výhodou, nikoli podmínkou
Nabízime: stabilní zaměstnání v tradiční české výrobní společnosti, zázemí zavedeného týmu, možnost profesního rozvoje, účast na školení, spolupráce s daňovými poradci, odpovídající platové ohodnocení, 13.plat, roční odměny-detailně při odobním jednání
příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, benefitní karta Edenred