Práce Nabídka zaměstnání

F&B Manažer/ka

Gabriela Bartoš
353 831 308
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Kontakt: Bartoš Gabriela, tel.: 353 831 308, e-mail: bartos@laznejachymov.cz
POŽADUJEME:
o Vzdělání - SŠ ukončené maturitní zkouškou + praxe v gastronomii s akcentem na technologii přípravy pokrmů
o Praxe v oboru na pozici šéfkuchaře nebo vedoucího obsluhy výhodou
o Orientace v základních ekonomických otázkách
o Schopnost řídit velký kolektiv zaměstnanců
o Samostatné uživatelské schopnosti v práci s PC - MS Office
o Přístup orientovaný na zákazníka a výsledek, profesionální vystupování
o Iniciativní a rozhodné jednání, dobré organizační schopnosti, samostatnost a flexibilita
o Schopnost komunikovat v německém jazyce a znalost dalších jazyků (ruský a anglický) výhodou.
o Znalost hotelových prodejních pokladních systémů výhodou (Lauryn)
NÁPLŇ PRÁCE:
o Vedení a motivace týmu stravování
o Zajištění plynulého chodu všech stravovacích středisek, služby manažera on duty
o Zodpovědnost za finanční výsledky F&B oddělení a za kvalitu poskytovaných služeb
o Dohled nad dodržováním stanovených standardů
o Sestavování menu a jeho kalkulace
o Poskytování proaktivního zákaznického servisu, vyřizování případných stížností
o Podílení se na tvorbě plánu nákladů stravovacího úseku
o Příprava gastronomických akcí
o Pravidelná příprava reportů o výsledcích činnosti, účast na poradách
o Odpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb a vytváření pozitivního image hotelu a značky Léčebné lázně Jáchymov
NABÍZÍME:
o Samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici
o Školení a možnost osobního rozvoje
o Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
o Přátelské pracovní prostředí
o Zaměstnanecké benefity - výhodné výměnné rekreace, zaměstnanecké stravování, výroční zaměstnanecké odměny, příspěvky na dovolenou a Vánoce, výhodné vstupenky do Aquacentra.
DATUM NÁSTUPU: dle dohody.
Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj profesní životopis, přehled dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: bartos@laznejachymov.cz. Informace Vám poskytne personalistka Gabriela Bartoš, tel.: 353 83 1308 nebo 702 153 251.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.