2001 – Sokolov: Výstava přibližuje život obyčejných Indů (TV Západ)

Až do 17. června probíhá v prostorách sokolovského muzea v místním zámečku výstava trojice mladých cestovatelů Václava Žáčka, Tomáše Kapuciána a Petra Pupíka nazvaná Indie a Indové. Vedle mnoha zajímavých předmětů je zde k vidění více než stovka barevných fotografií, které vznikly během společné cesty v loňském roce a při celé řadě dřívějších individuálních návštěv této země.

0

Včera

Jste rádi aktivní a nevyhýbáte se diskusi? Staňte se členy Krajského parlamentu dětí a mládeže

Poprvé v historii by měl začít v našem regionu pracovat Krajský parlament dětí a mládeže Karlovarského kraje. Jeho cílem je zapojení mladých lidí do dění ve společnosti. Parlament by fungoval jako samosprávný orgán žáků základních, středních škol a gymnázií nacházejících se v regionu. Své zázemí by měl na Krajském úřadě Karlovarského kraje.

0

Včera

Cheb: Závlahové vaky jsou cílem nenechavců

Během května a června bylo instalováno v Chebu 578 závlahových vaků na stromy. Značné množství je však v průběhu sezony odcizeno nebo poničeno vandaly

0

Včera

Sokolov: Ve sklepě nalezla munici

V neděli 13. června letošního roku v odpoledních hodinách přijali policisté oznámení o nálezu munice. Čtyřiašedesátiletá oznamovatelka uvedla, že při vyklízení sklepu v Sokolově nalezla různé střelivo a také nejspíš ruční granát. Na místo vyjeli policisté z Obvodního oddělení Sokolov – město, kteří místo zajistili a následně si vyžádali příjezd specialisty z pyrotechnické služby v Teplicích.

0

Včera

Cheb: Zmocnila se karty a vybírala peníze

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání osmačtyřicetileté cizinky, kterou obvinili ze spáchání přečinů krádeže ve stádiu pokusu a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

0

Včera

Sokolov: Pozor! Ve Vítkovském lomu to bude bouchat

Připravte se na to, že v pondělí 21. června v době mezi 10 až 16 hodinou bude v lomu Vítkov poněkud hlučněji. V kamenolomu provozovaném společností Stavební recyklace bude firma SSE Explo Česká republika provádět takzvané clonové odstřely.

0

Včera

2001 – Cheb: V G4 jsou k vidění Fotografie české společnosti (TV Západ)

Právě v těchto dnech probíhá v chebské galerii G4 výstava nazvaná 1999 s podtitulem Fotografie české společnosti, kde jsou představeny výsledky největšího dokumentaristického projektu uplynulých deseti let.

0

Včera

2001 – Sokolov: Letos bude zprovozněn první úsek cyklostezky (TV Západ)

Snad již v průběhu letošního roku by měla být v Sokolově zprovozněna část první trasy z plánované sítě cyklostezek, o jejíž výstavbě se uvažuje již delší dobu. Přípravy celého projektu urychlilo blížící se dokončení umělé vodní nádrže Michal, která by již v příštím roce měla být napuštěna.

0

Před 2 dny

Chodov - Počerny: Spolek odhalil pamětní desku geniálnímu vědci

Josef Loschmidt, kterého znají lidé na celém světě jako zakladatele molekulové a atomové fyziky, má v nedalekých rodných Počernech nově zrestaurovanou pamětní desku. Minulou sobotu - 12. června ji tam představil Spolek přátel Počeren a Josef Loschmidta.

0

Před 2 dny

Cheb: Oprava chodníků a další Meganápad

V minulém týdnu byly zahájeny práce na opravě chodníku ve vnitrobloku ulice Do Zátiší. Jedná se o pokračování výměny povrchu stávajícího chodníku z popraskaného litého asfaltu za nový asfaltový povrch. Zároveň budou doplněny vstupní chodníčky do paneláků, které byly provizorně vyskládány z betonových dlaždic.

0

Před 2 dny

Chodov: Letní kino nabídne české komedie

Letní kino, které každoročně připravuje Kulturní a společenské středisko (KASS), nabídne první film v pátek. 6. srpna. Diváci se tentokrát mohou těšit na úspěšné české komedie.

0

Před 2 dny

Soutěž Stavby Karlovarského kraje zná své vítěze

Karlovarský kraj měl svá úspěšná želízka v ohni - mezi realizovanými stavbami roku získala 3. místo krajská lávka přes řeku Ohři ve Svatošských skalách, která obdržela i Cenu časopisu "Stavebnictví," v kategorii projektů zvítězila krajem předložená rekonstrukce Střední školy uměleckoprůmyslové keramické a sklářské v Karlových Varech.

0

Před 2 dny

Sokolovsko: Zakoupenou pilu nesplácel

Sokolovští kriminalisté z oddělení hospodářské kriminality zahájili trestní stíhání dvaašedesátiletého muže z Kynšperku nad Ohří, kterého obvinili ze spáchání přečinu úvěrového podvodu.

0

Před 2 dny

2001 – Cheb: Z bývalého internátu vznikne 17 bytů (TV Západ)

V průběhu letošního roku by mohla být zahájena rekonstrukce objektu bývalého internátu v chebské Koželužské ulici. Radnice počítá s tím, že by zde mělo vzniknout 17 bytových jednotek. Opravu samotného domu ale budou muset pravděpodobně z podstatné části spolufinancovat jeho budoucí nájemníci.

0

Před 2 dny

Karlovarský kraj: Archivní zprávy 25. týdne 2021 (TV Západ)

Vysílání 18.06.2021-21.06.2021, 1. 2001 – Cheb: Z bývalého internátu vznikne 17 bytů (TV Západ), 2. 2001 – Sokolov: Letos bude zprovozněn první úsek cyklostezky (TV Západ), 3. 2001 – Cheb: V G4 jsou k vidění Fotografie české společnosti (TV Západ), 4. 2001 – Sokolov: Výstava přibližuje život obyčejných Indů (TV Západ), 5. 2001 – Cheb: Domácí házenkářky obsadily v extralize 5. příčku (TV Západ), 6. 2001 – Sokolov: Tradiční fotbalový zápas skončil vítězstvím ODS (TV Západ)

0

Před 3 dny