Vlna veder stále podporuje vznik požárů, více ale hasiče o víkendu zaměstnaly nehody

0

hasiči, víkend, doprava, nehoda, vedra, požár, událost, záchrana, vodák, vrtulník, spolujezdkyně, řidič, zranění, nemocnice


Sedm desítek událostí řešili během uplynulého víkendu hasiči v Karlovarském kraji. Vyjížděli k nejrůznějším typům událostí, například v Karlových Varech zasahovali při záchraně vodáka z řeky.

Pokračující vlna veder stále podporuje vznik požárů, hasiči tak vyjížděli k deseti ohňům, z toho pětkrát hořelo v lesním porostu. Mnohem vážnější následky pak měly dopravní nehody, kdy během víkendu u nich hasiči zasahovali v pěti případech. Při těchto nehodách se osm osob zranilo, jedna žena pak zemřela. Tragická dopravní nehoda se stala na silnici I/6 u Žalmanova, kde v úseku probíhající opravy vozovky havarovalo v sobotu v noci jedno osobní auto. Vážně zraněného řidiče převezla do nemocnice sanitka, spolujezdkyně zemřela na místě. U nehody zasahovaly dvě jednotky hasičů.

O této tragické nehodě jsme vás informovali zde.

Vyproštění dvou osob si pak vyžádala nedělní dopravní nehoda dvou osobních aut u Stráže nad Ohří. Po čelní srážce se zranilo celkem pět osob, dvě z nich hasiči vyprostili, na žádost záchranné služby připravili poblíž místa nehody prostor pro přistání vrtulníku. U této nehody zasahovaly dvě jednotky hasičů. O nehodě jsme informovali zde.

Další dopravní nehody se staly v Karlových Varech, u Nové Vsi a Jindřichovic.


Zdroj: HZS Karlovarského kraje


Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář