Toužim: Napadený mladík musel být hospitalizován v nemocnici

0

toužim, napadení, mladík, výtržnictví, hospitalizace, nemocnice, policie


Policisté z Obvodního oddělení v Toužimi zahájili trestní stíhání 29letého muže z Karlovarska, kterého obvinili ze spáchání zločinu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu v jednočinném souběhu s přečinem výtržnictví.

Takového jednání se měl dopustit na konci března na náměstí v Toužimi. Vše začalo nejprve konfliktem, který měl s 27letým mužem, po kterém měl požadovat vydání jeho léků. Muž toto měl odmítat s tím, že žádné léky nemá. Po tomto ho měl obviněný muž napadnout a opakovaně ho udeřit pěstmi do hlavy. Napadený se měl bránit a útok částečně odvracet. I přesto ho obviněný napadal dalšími ranami pěstí do hlavy. Fyzické potyčce se snažili zabránit dva muži, což se jim však podařilo pouze na krátký okamžik. Poté v útoku obviněný muž dále pokračoval, kdy měl mladšího muže zakleknout na zemi a opět ho několika ranami bít pěstmi do hlavy nebo kopat do těla.

Napadenému muži měl způsobit zranění, se kterým byl ošetřen a následně hospitalizován v nemocnici. V případě prokázání viny mu tak hrozí trest odnětí svobody až na tři roky, neboť byl již v minulosti odsouzen Rozsudkem Okresního soudu v Karlových Varech za stejný trestný čin.

nprap. Bc. Zuzana TýřováSouvisející

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář