Sokolovsko: Doma měl téměř 900 gramů sušené marihuany

3 0

sokolovsko, marihuana, policie, rostlina, zabavení, vybavení, pěstírna


Kriminalisté z oddělení obecné kriminality v Sokolově zahájili trestní stíhání 43letého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

V rodinném domě v malé obci na Sokolovsku měl mít obviněný muž téměř 900 gramů sušené marihuany. Tu měl ke své potřebě schovanou v několika skleněných zavařovacích sklenicích. Během ohledání domu, které proběhlo v lednu 2019, policisté našli kompletně zařízenou pěstírnu marihuany, ve které bylo nalezeno minimálně 30 dalších zasazených rostlin marihuany. Policisté muži zabavili všechna technická zařízení včetně rostlin, které byly v počáteční fázi růstu.

Za uvedený přečin hrozí muži v případě prokázání viny trest odnětí svobody až na 5 let.

nprap. Mgr. Soňa PodlahováSouvisející

Komentáře

  • Před 3 měsíci

    Až padne šachta,budete brečet.Cigánsko vietnamský,a důchoďácký město tu bude.Most hadr.Založte si hnědou tíseň.Na tu dostanete dotaci...Ale musí te to uhrát jako neziskovku.... :)

  • Před 3 měsíci

    pravda a láska zvítězí :) muhhehehhe

  • Před 3 měsíci

    A to že v Sokolově na Michale(Mánesova) se prodává pervitin nikoho nezajímá.Byla to jediná část města v klidu.Teď je tu Cigánů tři prdele,v půl dvanáctej večer bordel jak svině a prodej toho to svinstva.Policajti projedou po dvou a půl hodinách a to jen v autě,bo na co já si budu natřásat prdel.Proč se nezajímáte o problematiku v Sokolově a řešíte 50 letýho chlapíka co měl model pro sebe.Ty vole za to člověk platí daně.Policajti a vedení města v hajzlu,a celej Sokolov jde do sraček.BRAVOOOOOO

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář