Sokolov: Těšte se na Barevný běh s partnerským Schwandorfem

0

sokolov, barevný běh, spolupráce, sportovci, zastupitelé, města, schwandorf, projekt, prázdniny


Mezi atraktivní akce, které se těší velkému zájmu veřejnosti, bude také letos bezesporu patřit Barevný běh 2019. Připravený je na 22. června jako součást projektu Hurááá, prázdniny a je jednou z akcí, na jejíž pořádání spolupracují partnerská města Sokolov a Schwandorf. Jejím cílem je prohloubení vzájemné spolupráce mezi těmito dvěma městy a setkávání sportovců, představitelů města i občanů.

Na akci Barevný běh zve město Sokolov nejen schwandorfské sportovce, ale i diváky, aby se zapojili do této pohodové akce, která se v loňském roce poprvé uskutečnila ve městě Sokolov. Barevný běh spojuje sportovce i nesportovce a je určen pro celé rodiny, teamy i jednotlivce, bez ohledu na věk či pohlaví. Délka trati kolem 4,5 km vede centrem města a dává šanci k účasti i rekreačním sportovcům.

Do města bude vypraven autobus s obyvateli a představiteli města Schwandorf, pro které bude díky projektu DF/EÚS/EGR/0102 připraveno také drobné občerstvení, kulturní program a pro registrované závodníky nakoupeny práškové barvy. Každý schwandorfský návštěvník si z tohoto dne také odnáší triko na památku, které mu vždy připomene krásně strávený den ve městě Sokolov.

O akci Hurááá, prázdniny jsme vás již informovali zde.


Zdroj: město SokolovSouvisející

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář