Sokolov: Basketbalové centrum mládeže drtilo o minulém víkendu plzeňské soupeřky

Mladší minižákyně (U12) Basketbalového centra mládeže Sokolov v oblastním přeboru porazily dvakrát DBaK Plzeň na jejich hřišti. První utkání skončilo 69 : 48 pro sokolovské minižákyně.

Po jasném vítězství Sokolova v první čtvrtině, vyhrála Plzeň druhou čtvrtinu a v polovině hrací doby byl stav 22 : 22. Třetí čtvrtinu vyhrály opět domácí hráčky rozdílem 14 bodů. Zápas rozhodla poslední čtvrtina, kterou vyhrály hostující hráčky rozdílem 35 bodů.

Průběh druhého utkání se stejným soupeřem byl vyrovnanější. První čtvrtina skončila 14 : 14, ve druhé byly o pět bodů lepší sokolovské hráčky, které vyhrály i třetí čtvrtinu 15 : 6 a rozhodly tak o svém druhém vítězství v letošním ročníku soutěže 56 : 40.

Zdroj: město Sokolov